fbpx
www.tiigitehnika.ee

Trummelfilter taskukohase hinnaga

Tiigitehnika tootevalikusse on lisandunud trummelfiltrid, mis tänu oma jõudlusele ning hinnaklassile kuulusid varasemalt peamiselt kalafarmide pärusmaale.

Uute, tasukohaste hindadega filtrite jõudlus on kuni 25 m3/h, seega saab neid edukalt kasutada ka näiteks 300 m3 mahutava tiigi vee filtreerimisel.

 

Kuidas trummelfilter toimib?

Trummelfiltri ülesanne on mehaaniline filtreerimine, seega sinna sisenev vesi voolab imepeenikesest võrgust trumlisse, kus peatuvad kõik osakesed, mis on suuremad kui 60 mikronit. Kui võrk ummistub, pöörab automaatika trumlit edasi, samaaegselt pestakse kogunenud setted sellelt otse kanalisatsiooni või spetsiaalsesse kogumispaaki. Filtri kontroller teeb ka profülaktilist pesu – kui kindlaks määratud aja jooksul pole pesutsüklit tarvis läinud, käivitatakse see siiski probleemide ennetamiseks.

 

Täisautomaatne ja hooldusvaba.

AquaForte trummelfilter on korrektse paigalduse korral täisautomaatne ja hooldusvaba. Seda on võimalik ühendada kõikide enamlevinud tiigipumpadega, samuti saab filtri paigaldada lisaks juba olemasolevale süsteemile. Trumli pesemiseks saab kasutada nii äsjafiltreeritud vett, kui ka kraanivett. Üks pesutsükli jooksul kulub, sõltuvalt seadistustest, 0,5-2l vett. Trassivee kasutamise korral teie tiigivett ei kasutata, seega pole vaja karta ka veetaseme langust.

 

Hind 1499€

 

Trummelfiltri töötavat lahendust on võimalik näha nii Põhja- kui ka Lõuna-Eestis. Küsi lisainfot ning paigaldust – info@tiigitehnika.ee